امروز: دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

فعالیت ستاد امدادرسانی دانشگاهیان لرستان به ریاست دکتر عزیزی (کمک به سیل زدگان)

 

ستاد امدادرسانی دانشگاهیان استان لرستان به سیل زدگان، با ریاست دکتر خسرو عزیزی (رئیس دانشگاه لرستان) از همان روزهای نخست وقوع سیل اخیر در استان لرستان تشکیل شد و تاکنون، به امدادرسانی و کمک رسانی مستمر و مداوم به سیل زدگان مناطق مختلف لرستان، اقدام کرده است.

دبیر این ستاد، حجت الاسلام و المسلمین مهدی قدرتی (مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان لرستان) است.

در این ایام، کمکهای جمع آوری شده اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاهی، در قالب تهیه دو هزار و پانصد بسته غذایی، به مناطق مختلف سیل زده استان لرستان از جمله شهرستان پلدختر، ارسال و با حضور رئیس ستاد (دکتر خسرو عزیزی) در بین سیل زدگان، توزیع شد.

همچنین از ده روز گذشته تاکنون، رئیس ستاد امدادرسانی دانشگاهیان استان لرستان (دکتر عزیزی)، به صورت مستمر و میدانی در مناطق مختلف سیل زده استان لرستان به ویژه شهرستان پلدختر حضور داشته و از نزدیک، ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان، بر توزیع کمکهای دانشگاهیان در بین سیل زدگان، نظارت میدانی داشته است.

ستاد امدادرسانی دانشگاهیان استان لرستان، شامل پنج کارگروه است که عبارتند از:

کارگروه بهداشت و سلامت؛ دبیر: دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان.

کارگروه مشاوره و روانشناسی؛ دبیر: دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد.

کارگروه خدماتی؛ دبیر: بسیج اساتید استان لرستان.

کارگروه علمی، تحقیقاتی؛ دبیر: دانشگاه لرستان و پارک علم و فناوری استان.

کارگروه پایش امدادرسانی؛ دبیر: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان.

همچنین در سیل اخیر، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان که نزدیک به فرودگاه خرم آباد قرار دارد به دلیل طغیان حوزه های بالادست، دچار آبگرفتگی و خساراتی به تجهیزات این دانشکده شد که با مشارکت و حضور میدانی  مستمر مدیران و کارکنان دانشگاه لرستان، روند پاکسازی این دانشکده از خرابیهای ناشی از گل و لای برجای مانده از سیل، پایان یافت.  

 


 


١٠:١٨ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٥٤٥٥    /    تعداد نمایش : ٨١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات