امروز: جمعه ٠١ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان به میزبانی دانشگاه لرستان و با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی

 

 

دومین کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان در دانشگاه لرستان شروع به کار کرد.

صبح روز پنجشنبه 31 فروردین ماه سالن همایش‌های دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان میزبان وزیر امور اقتصاد و دارایی، دکتر علی طیب‌نیا و دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، دکتر الهام امین‌زاده بود تا با حضور بیش از یکصد سرمایه‌گذار و فعال اقتصادی و سفیران چند کشور خارجی، دومین کنفرانس بین‌المللی فرصتهای سرمایه‌گذاری در استان لرستان شروع به کار کند.

این کنفرانس دو روزه است. هدف این است پتانسیل‌ها و قابلیت‌های متعدد استان لرستان در بخشهای کشاورزی، صنعت، تجارت، صادرات غیرنفتی، گردشگری، آب، فناوری اطلاعات و اقتصاد دانش بنیان به سرمایه‌گذاران معرفی شود.

کنفرانس قبلی در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد. این کنفرانس با همکاری استانداری لرستان، دانشگاه لرستان و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان برگزار شده است.

ادارات استان نیز در این کنفرانس مشارکت و همراهی دارند.  در محوطه روبه روی دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان، نمایشگاه توانمندهای استان لرستان برپا شده است.

وزیر امور اقتصاد و دارایی، دکتر علی طیب‌نیا از این نمایشگاه بازدید کرد.

در ابتدای آیین شروع کنفرانس، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی به حاضران خوش آمد گفت و توضیح داد:«تعداد 70 مقاله نیز در این کنفرانس به عنوان مقالات برتر برگزیده شده‌اند».

در آیین صبح پنجشنبه، استاندار لرستان، هوشنگ بازوند و معاونان وی نیز حضور داشتند.


 


١٧:٤٢ - پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠١٩    /    تعداد نمایش : ٨٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات