Ar En
اخبار > معارفه دکتر مرادی به عنوان سرپرست جدید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان/ تقدیر از دکتر نایب زاده


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه دکتر مرادی به عنوان سرپرست جدید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان/ تقدیر از دکتر نایب زاده

سرپرست جدید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان با حضور رئیس دانشگاه لرستان، معارفه و از زحمات مدیر پیشین، تقدیر شد.

با حکم دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر سیروس مرادی به عنوان سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، منصوب شد.

روز یکشنبه، 6 مهرماه، با حضور دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر احسان رشیدیان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، دکتر محمد فیضیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان و افشین مرادی فرد، رئیس حوزه ریاست دانشگاه، دکتر سیروس مرادی، عضو هیئت علمی گروه ریاضی، به عنوان سرپرست جدید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، معارفه و از دکتر حسن نایب زاده، مدیر پیشین، تقدیر شد.

دکتر حسن نایب زاده با حکم رئیس دانشگاه (دکتر خسرو عزیزی)، به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه دانشگاه لرستان منصوب شده است.

دکتر خسرو عزیزی، در نشست معارفه و تکریم که در محل حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد، گفت:«خوشبختانه جناب آقای دکتر نایب زاده، خلاقیت ها و تلاش های خوبی در راستای تقویت آموزش مجازی و الکترونیکی در شرایط شیوع کرونا داشتند و شاهد بودیم چند جلسه دفاع پایان نامه در دانشگاه لرستان به صورت مجازی برگزار شد و مشکل خاصی هم در این زمینه نداشتیم».

دکتر عزیزی تشریح کرد:«اقدامات خوبی در دانشگاه لرستان در جهت سوق دادن پایان نامه های دانشجویی به سمت کاربردی شدن و تقاضامحوری متناسب با نیازها و ظرفیت های درون استانی، انجام شده است که البته نیاز است این گونه اقدامات، هرچه بیشتر گسترش یابند تا مفهوم دانشگاه جامعه محور، تقویت شود».

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد:«بین دانشگاه و جامعه بایستی ارتباط مستمر و پایدار وجود داشته باشد و به همین منظور، نیاز است بین بخش های آموزش، پژوهش و دفتر ارتباط با جامعه و صنعت، در جهت اینکه تحقیقات، پژوهش ها و پایان نامه ها هرچه کاربردی تر شوند ارتباطات گسترده تری، برقرار شود».

وی افزود:«دانشگاه جامعه محور، دانشگاهی است که آموزش، تحقیق و پژوهش در آن متناسب با نیازها و ظرفیت های محلی، استانی، منطقه ای و ملی فعالیت‌ نماید و در این راستا، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان اقدامات خوبی انجام داده است که باید ادامه یابند».

دکتر خسرو عزیزی، حکم انتصاب دکتر سیروس مرادی را به وی ابلاغ و از دکتر حسن نایب زاده، مدیر پیشین تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، تجلیل کرد.


 


١٤:١٦ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٧٣٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.