06633120005

تلفکس

eng[a]lu.ac.ir

پست الکترونیک

پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩

امروز

اخبار دانشگاه

نشست هیئت ممیزه دانشگاه لرستان برگزار شد/ اسامی ارتقایافتگان

چهارمین نشست از دور چهارم هیئت ممیزه دانشگاه لرستان، به ریاست دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، برگزار شد.

ادامه خبر...مصاحبه با دبیر شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه لرستان/ تشریح اقدامات

دکتر مسعود شاکرمی، دبیر شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه لرستان، برخی مهم ترین اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت سبز دانشگاه لرستان را تشریح کرد.

ادامه خبر...تأکید وزیر علوم بر افزایش نقش دانشگاهیان کشور در پویش سبز/ کاشت درخت و صیانت از محیط زیست

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر تقویت مشارکت و نقش دانشگاهیان کشور (پویش سبز) در زمینه توسعه فضای سبز، کاشت درختان و مراقبت از محیط زیست در راستای مدیریت سبز، تأکید کرد.

ادامه خبر...فراخوان ثبت روایت های کرونایی دانشگاهیان

مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از همه کنشگران دانشگاهی کشور دعوت می کند روایت ها، خاطرات برجسته، تجربیات و مشکلات خود را حوزه آموزش، پژوهش، تحصیل، مدیریت و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاهی در بخش روایت های کرونایی دانشگاهیان در قالب صوت، تصویر و نوشتار در سامانه مؤسسه ثبت کنند.

ادامه خبر...تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی (سال تحصیلی 401_ 1400)

به اطلاع می رساند با توجه به درخواست متقاضیان برای پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی سال تحصیلی401-1400 و شرایط کووید -19 ، مهلت پذیرش دانشجو تا چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1400 تمدید شد.

ادامه خبر...همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی کووید 19 به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد

همزمان با یک ساله شدن شیوع بیماری کووید 19 در کشور، همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید 19 در استان لرستان با مشارکت محققان و پژوهشگران دانشگاهی کشور، به میزبانی مجازی دانشگاه لرستان، برگزار شد.

ادامه خبر...همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی کووید 19 به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد

همزمان با یک ساله شدن شیوع بیماری کووید 19 در کشور، همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید 19 در استان لرستان با مشارکت محققان و پژوهشگران دانشگاهی کشور، به میزبانی مجازی دانشگاه لرستان، برگزار شد.

ادامه خبر...انتصاب سرپرست جدید مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه لرستان

با پیشنهاد دکتر محمد فیضیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان و با حکم دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر میثم دوستی‌زاده، عضو هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان به عنوان سرپرست جدید مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه لرستان، منصوب شد.

ادامه خبر...دعوت برای شرکت در همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی کووید 19 در استان لرستان

همایش مجازی دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید 19 در استان لرستان، تلاشی است برای معرفی فعالیت های تحقیقاتی پژوهشگران استان لرستان در مورد این ویروس خطرناک که به کوشش شبکه ملی جامعه و دانشگاه لرستان و با همکاری دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سالگرد ورود ویروس کووید 19 به کشورمان در تاریخ 29 بهمن 99 برگزار می‌شود.

ادامه خبر...نتایج مسابقات کتابخوانی/ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان لرستان، مسابقات کتابخوانی برخط با موضوعات روز زن (ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا، سلام الله علیها) و ایام الله دهه مبارک فجر، ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه های استان را برگزار کرد و از نفرات برتر، با اهدای جوایز فرهنگی و معنوی، تجلیل شد.

ادامه خبر...خدمات الکترونیکی

سیسستم جامع آموزش
سامانه تغذیه
سامانه ایمیل
سامانه مگاپیپر
مرکز دانلود فایل
سامانه نشریات