Ar En
اخبار > تأکید رئیس دانشگاه لرستان بر تقویت زیرساخت های دورکاری و پاسخگویی غیرحضوری در دانشگاه های استان


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در دانشگاه های استان و تقویت دورکاری و خدمات غیرحضوری

تأکید رئیس دانشگاه لرستان بر تقویت زیرساخت های دورکاری و پاسخگویی غیرحضوری در دانشگاه های استان

 

 

دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، مسئول اجرای پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا در دانشگاه های استان لرستان است.

روز شنبه، اول آذرماه، جلسه غیرحضوری (آنلاین) پیگیری اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در دانشگاه های استان لرستان به ریاست دکتر خسرو عزیزی تشکیل شد.

دکتر عزیزی در این جلسه تصریح کرد: «در ایام فعلی، دانشگاهها بایستی بیشتر از گذشته، زیرساخت های ارائه خدمات به صورت غیرحضوری را تقویت کرده و توسعه دهند تا متناسب با شرایط شیوع کرونا، روند کاری دانشگاه ها به صورت غیرحضوری، تداوم داشته باشد و خللی در ارائه خدمات و فعالیت ها صورت نگیرد».

رئیس دانشگاه لرستان تأکید کرد:«خوشبختانه از همان زمانی که شاهد شروع شیوع بیماری کرونا در کشور بودیم دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه لرستان به سرعت بسترهای تداوم آموزش به صورت مجازی (برخط) را فراهم کردند و در حال حاضر نیز آموزش به صورت غیرحضوری و آنلاین است».

وی افزود:«در بخش مراجعات اداری نیز همه تلاش ها و برنامه ریزی ها در این جهت بوده است که ارباب رجوع در شرایط شیوع کرونا، مراجعه حضوری نداشته باشد و پاسخگویی ها به صورت تلفنی و سایر روش های دورکاری از جمله روش های اینترنتی است که بایستی اینگونه روش ها و زیرساخت ها، بیشتر از گذشته، تقویت شوند».

در این جلسه، دکتر احسان رشیدیان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان نیز حضور داشت و بر ارتقای روش های پاسخگویی غیرحضوری، تأکید کرد.

همچنین، رؤسای دانشگاه های استان لرستان نیز دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را به صورت مجازی (برخط)، بیان کردند.
١٢:٢٨ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٧٥٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.