Ar En
اخبار > همایش دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید 19 برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

همایش دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید 19 برگزار می شود

 

 

همایش «دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید_ 19 در استان لرستان»، تلاشی است برای معرفی فعالیت های تحقیقاتی پژوهشگران استان لرستان در مورد این ویروس خطرناک که به کوشش شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان، با همکاری دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سالگرد ورود ویروس کووید_19 به کشورمان، در تاریخ 29 بهمن 1399 برگزار می شود.

ضمن ارائه نتایج این یافته ها در قالب یک همایش مجازی یک روزه، نتایج این تحقیقات (پس از داوری) به صورت ویژه نامه ای در نشریه علمی_ پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان(یافته) نیز به چاپ خواهند رسید تا در دسترس سایر محققان استانی و کشوری قرار گیرد.

از همه محققان اعم از محققان دانشگاهی و غیردانشگاهی دعوت می شود با ارسال چکیده مقالات خود در حوزه های مختلف مرتبط با این ویروس، از قبیل اپیدمیولوژی، تشخیص، پیشگیری،درمان،بررسی پیامدهای فردی، اجتماعی  و اقتصادی و یا سایر موارد مرتبط با  شیوع آن، ما را در برگزاری هر چه بهتر و پُربارتر این همایش، یاری نمایند.

لینک ورود به وبگاه همایش: www.LorC19C.ir/fa

 


٠٩:٢٤ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٧٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.