Ar En
اخبار > نشست مجازی رؤسای آزمایشگاه های مرکزی منطقه پنج کشور/ تأکید بر تقویت هماهنگی ها/ تقدیر از دکتر فیضیان و دکتر حاتمی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مجازی رؤسای آزمایشگاه های مرکزی منطقه پنج کشور/ تأکید بر تقویت هماهنگی ها/ تقدیر از دکتر فیضیان و دکتر حاتمی

 

 

نشست مجازی رؤسای آزمایشگاه های مرکزی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه پنج کشور به میزبانی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام برگزار شد.

در این نشست از دکتر محمد فیضیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان و دبیر پیشین پژوهش و فناوری منطقه پنج کشور، تقدیر شد.

دکتر حسین مهدی‌ زاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام در این نشست به عنوان دبیر جدید پژوهش و فناوری منطقه پنج کشور، انتخاب شد.

آزمایشگاه های مرکزی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، زیرنظر معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ها فعالیت می کنند.  

دکتر حسین حاتمی، رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان است که در این نشست مجازی، شرکت کرد. وی نماینده وزارت علوم برای هماهنگی منطقه پنج کشور در مورد خرید تجهیزات آزمایشگاهی است.

در این نشست از دکتر حاتمی نیز به خاطر پیگیری برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و انجام هماهنگی های لازم در منطقه پنج کشور، تقدیر شد.   

رؤسای آزمایشگاه های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه پنج کشور به تبادل دیدگاه و بحث برای پیشبرد هرچه بهتر و کیفی تر موضوعات کاری مرتبط با فعالیت آزمایشگاه های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه پنج کشور، پرداختند.

در این نشست مجازی، تصویب شد برای جلوگیری از خریدهای تکراری (در مورد تجهیزات آزمایشگاهی)، ابتدا لیست خریدهای مورد نیاز آزمایشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه پنج کشور (تجهیزات پیشرفته) برای دبیر پژوهش و فناوری منطقه پنج فرستاد شود و پس از تصویب در کارگروه مربوطه (هماهنگی های درون منطقه ای)، خریدهای آزمایشگاهی، صورت گیرد.

براساس تقسیم بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری استان های لرستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان، منطقه پنج دانشگاهی کشور را تشکیل می دهند.

 

 


١٢:٠١ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٨٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.