Ar En
اخبار > تداوم نشست‌های تخصصی برای بررسی همکاری‌های دوجانبه دانشگاه لرستان با باشگاه فرهنگی، ورزشی خیبر خرم‌آباد


  چاپ        ارسال به دوست

تداوم نشست‌های تخصصی برای بررسی همکاری‌های دوجانبه دانشگاه لرستان با باشگاه فرهنگی، ورزشی خیبر خرم‌آباد

 

 

دکتر مسعود عبدی، مالک باشگاه فرهنگی، ورزشی خیبر خرم‌آباد و دکتر حسین اسدی‌پور، مدیرعامل باشگاه با دکتر علی نظری، سرپرست دانشگاه لرستان و جمعی از هیئت علمی و متخصصان گروه علوم ورزشی (تربیت‌بدنی) دانشگاه لرستان دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که صبح پنجشنبه، 23 دی‌ماه در محل حوزه ریاست دانشگاه لرستان انجام گرفت در راستای تداوم دیدارها و نشست‌های تخصصی بین دانشگاه لرستان و باشگاه فرهنگی، ورزشی خیبر خرم‌آباد برای گسترش همکاری‌های دوجانبه است.

اعضای هیئت علمی گروه علوم ورزشی (تربیت‌بدنی) دانشگاه لرستان و سایر متخصصان حقوقی، اداری و عمرانی دانشگاه لرستان در نشست مذکور، دیدگاه‌های مختلف خود را درباره چگونگی همکاری بین دانشگاه لرستان و باشگاه خیبر خرم‌آباد بیان کردند.

براساس برنامه‌ر یزی انجام شده، کارگروه‌های تخصصی مشترک بین دانشگاه لرستان و باشگاه خیبر تشکیل شده است و موضوعات ورزشی، حقوقی، اداری و عمرانی مرتبط با مشارکت باشگاه خیبر خرم‌آباد در ساخت آکادمی ورزشی واقع در سایت مرکزی دانشگاه لرستان، مورد بحث و نظر تخصصی قرار خواهد گرفت.

این دیدار و نشست نیز در راستای بسترسازی برای مقدمات کار و چگونگی انجام مقدمات همکاری‌های دوجانبه، براساس نظرات تخصصی اعضای کارگروه‌ها، تشکیل شد.

دکتر علی نظری، سرپرست دانشگاه لرستان در این نشست تصریح کرد که ماهیت همکاری‌ها و تفاهم‌نامه‌ی احتمالی باید به‌گونه‌ای باشد که دو طرف از این همکاری مشترک، منتفع شوند.

دکتر مسعود عبدی، مالک باشگاه خیبر و دکتر حسین اسدی‌پور، مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی خیبر خرم‌آباد نیز توضیحات مقدماتی خود را درباره‌ی چگونگی همکاری‌ با دانشگاه لرستان، بیان کردند.


 


١٤:٠٣ - پنج شنبه ٢٣ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٨٥٣٢    /    تعداد نمایش : ٧٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.