Ar En
اخبار > تیم طناب‌کشی بانوان کارمند دانشگاه لرستان، سوم استان شد


  چاپ        ارسال به دوست

تیم طناب‌کشی بانوان کارمند دانشگاه لرستان، سوم استان شد

 

 

تیم طناب‌کشی بانوان کارمند دانشگاه لرستان، مقام سوم مسابقات طناب‌کشی کارکنان ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان (در بخش خانم‌ها) را کسب کرد.

در این مسابقات که هر سال در بخش آقایان و خانم‌ها برگزار می‌شود تیم‌های کارکنان ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مختلف استان لرستان شرکت می‌کنند.

در مسابقات امسال نیز در بخش خانم‌ها (بانوان کارمند)، دانشگاه لرستان توانست مقام سوم را به‌دست بیاورد.

در بخش طناب‌کشی بانوان کارمند، تیم آموزش و پرورش استان لرستان، اول، تیم استانداری لرستان، دوم و تیم دانشگاه لرستان، سوم شد.

رقابت‌های ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان کارمند برای تقویت و ارتقای شاخص‌های تندرستی در بدنه کارمندی دولت، هر سال در استان لرستان نیز برگزار می‌شوند.

احسان احمدی، رئیس اداره تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه لرستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه لرستان، توضیح داد که برنامه‌ریزی، این است که مسابقات مختلف ورزشی در بخش‌های اعضای هیئت علمی، دانشجویان و یاوران علمی(کارکنان)، تقویت شده و افزایش یابند.

گفتنی است چند روز پیش نیز با حضور دکتر علی نظری، سرپرست دانشگاه لرستان و دکتر سیدحسام‌الدین حجازی، سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه لرستان، ایستگاه‌های مختص دوچرخه‌سواری و مسیرهای دوچرخه‌سواری دانشجویی دانشگاه لرستان واقع در سایت مرکزی دانشگاه، افتتاح شدند.

برخی برنامه‌های ورزشی دانشجویی نیز متناسب با شرایط شیوع بیماری کرونا در دو سال اخیر و غیرحضوری شدن دانشگاه‌ها به صورت مجازی برگزار شده و دچار وقفه نشدند.  ١٩:٢٧ - پنج شنبه ٢٣ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٨٥٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.