اخبار

رئیس دانشگاه لرستان از محل ثبت نام دانشجویان نوورود بازدید کرد

۱۴۰۲/۰۷/۲۳

دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر علی میر، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان و دکتر امین طاهری گراوند، مدیر امور آموزشی این دانشگاه از باجه های مختلف ثبت نام دانشجویان نوورود دانشگاه لرستان بازدید و با این دانشجویان و خانواده های همراه آنان، گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه لرستان، این بازدید، صبح روز یکشنبه، 23 مهرماه سال جاری در سالن رودکی واقع در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان و محوطه این دانشکده انجام شد.

همچنین، رئیس دانشگاه لرستان (دکتر نظری) و هیئت همراه، از موکب کنگره بزرگداشت شهیدان استان لرستان که با همکاری مشترک تشکل های دانشجویی دانشگاه لرستان و معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در محوطه محل ثبت نام دانشجویان نوورود برپا شده است بازدید کردند.

رئیس دانشگاه لرستان با خانواده های همراه دانشجویان نوورود نیز گفت وگو کرد و شماره تلفن همراه خود را در اختیار دانشجویان نوورود قرار داد و از آنها خواست هرگونه پیشنهاد یا انتقاد را به صورت مستقیم از طریق تلفن همراه، پیامک کنند.

رئیس دانشگاه لرستان در گفت وگو با یاوران علمی (کارکنان) حوزه کاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان مستقر در سالن رودکی به آن ها خسته نباشید گفت.

رئیس دانشگاه لرستان در گفت وگو با دانشجویان نوورود دانشگاه لرستان، ضمن آنکه قبولی آن ها در دانشگاه لرستان را تبریک گفت برای آنان آرزو کرد در مراحل تحصیل نیز موفق باشند.

رئیس دانشگاه لرستان، تلاش و حرکت در مسیر علم و دانش را از ابزارهای مهم تقویت اقتدار و قدرت ایران اسلامی دانست.

برخی دانشجویان نوورود و خانواده های همراه ایشان نیز دیدگاه های خود درباره مراحل ثبت نام را با رئیس دانشگاه لرستان و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در میان گذاشتند.

گفتنی است علاوه بر استقرار باجه ها و میزهای ثبت نام دانشجویان نوورود دانشگاه لرستان در سالن رودکی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان، با همکاری مشترک تشکل های دانشجویی این دانشگاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، موکب کنگره بزرگداشت شهیدان استان لرستان نیز برپا شده است که از دانشجویان نوورود و خانواده های ایشان، پذیرایی می کند.

دکتر محمدباقر دولتشاهی، رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان نیز در این بازدید حضور داشت و با دانشجویان نوورود و خانواده های ایشان، گفت وگو کرد.

گزارش تصویری

۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱
۱۱۲۶ بازدید