اخبار

برندگان مسابقه کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان تجلیل شدند

۱۴۰۲/۰۸/۱۴

تعداد 12 نفر از دانشجویان برنده مسابقه کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان با حضور مدیر و معاون حمایت و پشیتبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان (صالحی‌راد و امید) تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه لرستان، تجلیل از برگزیدگان مسابقه کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در دفتر مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه صورت گرفت و هدایایی به دانشجویان برگزیده این مسابقه اهداء شد.

مسابقه مذکور 11 آبان‌ماه سال جاری برگزار شد.

اسامی برندگان این مسابقه:

اکرم محمدی، شهلا کاظمی، کوثر حسین‌بیگی، رقیه احمدی‌آرپناهی، فاطمه رحیمی‌منش، فیروزه بیرانوند، مریم نظریان، فائزه محمدی، نرجس صحرانشین، زینب نظرعلیوند، فرشته نظریان، سیده‌زهرا موسوی.

تقدیر و تجلیل از فعالان و برگزیدگان قرآنی دانشجویی دانشگاه لرستان همواره مورد تأکید رئیس دانشگاه لرستان دکتر علی نظری بوده است.

در این راستا کانون دانشجویی قرآن و عترت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در برنامه‌های مختلف از این فعالان در قالب برگزاری اردوها، هدایای فرهنگی، کتاب و ... تجلیل کرده است.

گفتنی است کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان جشنواره قرآنی فرقان ویژه دانشگاه‌های استان لرستان در سه رشته‌ پرسمان قرآنی (ویژه دانشجویان) به صورت مجازی، تدبر در قرآن (ویژه دانشجویان) به صورت مجازی و نقاشی (ویژه فرزندان اساتید و فرزندان کارکنان دانشگاه‌های استان لرستان) را با تحویل آثار تا ۱۷ آبان ماه1402 در دستور کار دارد و آیین اختتامییه جشنواره ۲۲ آبان ماه 1402برگزار می‌شود.

گزارش تصویری

۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۰:۱۷
۲۷۴ بازدید