اخبار

دانشجوی مرکز آموزش عالی الشتر عضو تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران/ نائب قهرمانی در مسابقات پارا آسیایی

۱۴۰۲/۰۸/۲۲

حدیث رضایی میرقائد، دانشجوی رشته مدیریت صنعتی مرکز آموزش عالی الشتر (وابسته به دانشگاه لرستان) عضو تیم ملی والیبال نشسته بانوان جمهوری اسلامی ایران است و این تیم موفق شد در بازیهای اخیر پاراآسیایی هانگژو چین مدال نقره را کسب کند و نائب قهرمان این دوره از مسابقات شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه لرستان، حدیث رضایی میرقائد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: «این مسابقات سطح بالایی داشت و تیم‌های ژاپن و چین حریفان سرسختی بودند که فقط موفق به عبور از سد چین نشدیم و به مقام نایب قهرمانی دست یافتیم».

وی درباره اولین حضورش در بازی‌های پارا آسیایی تشریح کرد: «از این بابت خوشحالم و اگرچه برایم تازگی داشت اما تجارب فراوانی به‌دست آوردم و حضور در آوردگاه‌های بین المللی مهم سبب می‌شود که ورزشکار با تجربه‌های بیشتر هر روز تلاش خود را افزایش دهد تا جایگاه‌های بهتر را در رویدادهای بعدی کسب کند».

دانشجوی مرکز آموزش عالی الشتر با اشاره به «انرژی مثبت» خانواده، دوستان و آشنایان و قدردانی از آنان خاطرنشان کرد: «این انرژی و همچنین انگیزه درونی خودم سبب خواهد شد که برای مسابقات جهانی و پارالمپیک با روحیه مضاعف آماده شوم».

گفتنی است مسابقات پارا آسیایی والیبال نشسته بانوان در رقابت‌های «هانگژو» با حضور ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، تایلند و مغولستان به‌صورت دوره‌ای برگزار شد و تیم ایران با چهار بُرد و تنها یک شکست مقابل چین با ۱۲ امتیاز در رده دوم ایستاد.

چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی در شهر هانگژو چین برگزار شد و نمایندگان ایران با کسب ۴۴ مدال طلا، ۴۶ مدال نقره و ۴۱ مدال برنز و مجموع ۱۳۱ مدال، بالاتر از ژاپن و کره‌جنوبی در رده دوم قرار گرفتند.

گزارش تصویری

۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۰
۱۸۹ بازدید