Ar En
اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه لرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه لرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان

 

 

گسترش تفاهم‌نامه‌های همکاری‌های مشترک تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه لرستان و بخش‌های اجرایی و خصوصی استان از جمله اولویت‌های تیم مدیریتی دانشگاه لرستان در چند سال اخیر بوده است.

رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز سوق دادن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی کشور در مسیر دانشگاه جامعه‌محور براساس سند آمایش آموزش عالی است.

دانشگاه جامعه‌محور، دانشگاهی است که رویکرد حل مسئله باتوجه به مشکلات و چالش‌های منطقه‌ای و استانی دارد و تحقیقات و پژوهش‌های آن از نوع کاربردی و تقاضامحور است. 

در این راستا و در ادامه تقویت همکاری‌های برون دانشگاهی، تفاهم‌نامه مشترک همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی، بین رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان، دکتر سمانه حسن‌پور، امضا شد.

نشست مشترک رئیس دانشگاه لرستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد و هر دو طرف، بر گسترش همکاری‌های مشترک در جهت کاهش مشکلات و چالش‌های درون استانی، تأکید کردند.

این نشست مشترک، در روز یکشنبه، 14 دی‌ماه برگزار شد. 

 

 


٢٠:٥٣ - يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٧٢    /    تعداد نمایش : ١٣٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.